نشانه های خیانت مردان

نشانه های خیانت مردان || 11 نشانه ای که میگوید شوهر شما خیانت میکند!

نشانه های خیانت مردان چیست؟

تشخیص خیانت مردان، یکی از مهم ترین مشغله های ذهنی زنانی است که به رفتار همسرشان شک کرده اند.

شما با آگاهی از نشانه های شوهر خیانتکار، می‌توانید هرچه سریع تر خودتان را از این سردرگمی نجات دهید و تصمیم نهایی خود را بگیرید. با اینکه علائم خیانت شوهر به زن در هر مردی متفاوت است اما بیشتر آنان در یک سری از نشانه ها مشترک هستند. سردی در روابط جنسی، عدم توجه به زن و …، از مهم ترین این نشانه ها محسوب می‌شوند. ما در این مقاله، به نشانه های خیانت شوهر می‌پردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

1- نسبت به شما بی تفاوت می‌شوند:

بی تفاوتی، دارای تعاریف مختلفی است. اما در رابطه زناشویی بی تفاوتی به معنای نادیده گرفتن احساسات و عواطف همسر و سرد برخورد کردن با اوست. عدم توجه و محبت شوهر به زن، می‌تواند از نشانه های خیانت شوهر باشد. البته این را هم در نظر بگیرید که گاهی اوقات، همسر شما در مقطعی از زمان به دلایل مختلفی مانند اضطراب، افسردگی، خستگی از کار، دچار بی‌حوصلگی می‌شود و ممکن است برای مدتی کوتاه نسبت به شما سرد رفتار کند.

بنابراین ریشه رفتارهای سرد همسرخود را پیدا کنید. اگر متوجه شدید که همسرتان توضیح قابل قبولی برای رفتارهای خود ندارد، احتمال خیانت وجود دارد.

نشانه های خیانت در مردان | علائم خیانت مردان را ببنید
نشانه های خیانت مردان

2- سردی در روابط جنسی:

مهم ترین ویژگی مشترک مردان خیانتکار، سردی در روابط جنسی است. اگر رابطه جنسی پر شور و موفقی با همسر خود داشته اید اما دیگر از آن روابط خبری نیست و یا دیگر آن علاقه و میل قبلی وجود ندارد و یا اگر مدت ها از رابطه جنسی میان شما و همسرتان می‌گذرد و شوهرتان برای رابطه پیش قدم نمی‌شود، احتمال این وجود دارد که همسرتان نیاز جنسی خود را با شخص سومی برطرف می‌کند. سردی در رابطه جنسی یک زنگ خطر به شمار می رود. در این مواقع، بهترین تصمیم مراجعه به مشاوره خیانت است.

3. همسرتان بیش ازقبل به حریم شخصی اش اهمیت می دهد:

یکی از علائم خیانت مرد، اهمیت دادن بیش ازحد به حریم شخصی خود است. بسیاری از مردان در چنین مواقعی رفتارهایی مانند تنها ماندن طولانی در یک اتاق خالی، پاک کردن تاریخچه تماس، ساخت چند اکانت برای شبکه های اجتماعی، خرید سیم کارت جدید، طول دادن بیش از حد زمان دستشویی، تغییر محل شارژر، در خفا صحبت کردن، آرام صحبت کردن و …، از خود نشان می‌دهند. تمامی این رفتارها ممکن است به نوعی به خیانت شوهرتان مربوط باشد. معمولا تغییر رفتار در مردها بی علت نیست و در بسیاری از مواقع تنها دلیل تغییر ناگهانی رفتار شوهر، خیانت است.

4- خشم و پرخاشگری بی دلیل :

مرد پس از خیانت به زن، می‌تواند به دو صورت رفتار کند. در حالت اول، بسیاری از مردان به بهانه های مختلف سعی در آغاز دعوا با همسر خود دارند. هدف آنان از اینکار پرت کردن حواس زن از ماجراهای پشت پرده است. بهانه جویی های بی مورد شوهر، می‌تواند از علائم شوهر خیانتکار باشد. اگر مردتان از کوچک ترین مسئله ای برای دعوا و آغاز جر و بحث با شما استفاده می‌کند و به دنبال تنش و دعوا با شماست، می‌تواند یکی از نشانه های خیانت او به شما باشد.

راه های کشف خیانت مردان متأهل | نشانه های خیانت شوهر کدامند؟
نشانه های خیانت شوهر

5- محبت بیش از اندازه

در این جور موارد شخص دچار عذاب وجدان شده و با محبت کردن بیش از اندازه به زن خود، سعی در جبران عمل قبیح خود دارد. این موضوع یکی از رایج ترین نشانه های خیانت مرد می باشد.

6- شوهرتان بیشتر از قبل به ظاهر خود اهمیت می‌دهد:

معمولا مردان سبک لباس پوشیدن مخصوصی دارند که کمتر حاضر به تغییر آن هستند. تغییر ناگهانی ظاهر یک مرد، از نشانه های بارز خیانت است. مردی که به یک باره به فکر خریدن و پوشیدن لباسهای مارک می‌افتد، از ادکلن های گران قیمت استفاده می‌کند، به سلامت مو و دندان خود بیش از قبل اهمیت می‌دهد، ماسک پاک سازی صورت می‌گذارد و یا برای تغییر فرم بدن خود به باشگاه می‌رود، به معنای وجود شخص سومی در رابطه است.

شاید این تغییرات در ابتدا برای شما رضایت بخش باشد ولی اگر برای این تغییر رفتار ناگهانی، هیچ دلیلی قانع کننده ای وجود نداشته باشد، می‌تواند از علائم شوهر خیانتکار محسوب شود.

7- برای شما کمتر وقت می‌گذارد:

یکی دیگر از نشانه های خیانت در رابطه، عدم گذاشتن وقت کافی، برای همسرخود است.  وقتی مردی وارد رابطه با شخص سومی می‌شود، دوست دارد بیشتر وقت خود را با او بگذراند. بنابراین دائما برای نبود خود در مناسبت های خانوادگی بهانه می‌آورد و از بودن در کنار همسرش اجتناب می‌کند. این مرد به بهانه مختلف کاری، دیر به خانه می‌آید و یا به سفرهای کاری طولانی مدت می‌رود. سفرهایی که باید تنها رفته و شما نمی‌توانید او را در این سفرها همراهی کنید.

اگر متوجه دیرآمدن همسر خود به منزل شده اید و یا نسبت به شکایت های شما برای عدم حضورش در کنار خانواده، بی توجه و بی اهمیت است، شاید همسرتان به شما خیانت کرده باشد.

نشانه های مردی که خیانت می کند
نشانه های خیانت مجازی

8- با شما کمتر صحبت می‌کند:

معمولا مردان کم حرف هستند، اما دوست دارند با شریک زندگی خود در مورد موفقیت ها و دستاوردهای کاری و شغلی خود، صحبت کنند تا مورد تشویق و تحسین همسرشان قرار گیرند. اگر مدتی است که همسرتان دیگر در مورد اتفاقات روزمره خود با شما صحبت نمی‌کند و یا اگر سوالی از او می‌پرسید، سطحی پاسخ داده و به راحتی از شما رد می‌شود، احتمال اینکه با شخص دیگری در ارتباط باشد و نیاز به تشویق و تحسین خود را از کس دیگری غیر از شما دریافت کند، زیاد است.

9- شوهرتان به شما دروغ می‌گوید:

یکی از نشانه خیانت مردان، دروغ گویی است. مردی که خیانت کرده، برای پنهان کردن رابطه خود مجبور به دروغ گفتن می‌شود. این مردان چون برای دیرآمدن به خانه، گفتگوهای پنهانی و به طورکلی برای تغییر رفتارهای ناگهانی خود هیچ دلیلی موجهی ندارند، دائما دروغ می‌گویند تا رفتارهای خود را توجیه کنند. به طور مثال او برای دیر آمدن از شرکت بهانه های کاری همیشه می آورد و می گوید سرم شلوغ است در صورتی که چنین چیزی وجود ندارد. بهانه ها و دروغ های متعدد از بارز ترین نشانه های خیانت مردان است.

10- داشتن بیماری های مقاربتی:

یکی از نشانه های مرد خیانتکار، مبتلا شدن ناگهانی به بیماری های مقاربتی است. اگر همسر شما سابقه بیماری های مقاربتی را نداشته و به تازگی با بیماری هایی مانند زگیل در تناسل و یا برخی از تبخال ها درگیرشده است، می‎توان اینگونه تلقی کرد که همسرتان از رابطه زناشویی خود فراتر رفته و با شخص دیگری در ارتباط بوده است.

چگونه مچ مرد خیانتکار را بگیریم
نشانه های خیانت در رابطه

11- با هدیه به خانه می‌آید:

اگر همسرتان با گل و یا هدیه به خانه می‌آید و به شما می‌گوید که از همکارش دریافت کرده است، به نظر امری طبیعی است. اما اگر تعداد این هدیه آوردن ها زیاد شده و مرتبا تکرار شود، دیگر احتمال اینکه از همکارانش این هدایا را دریافت کند، وجود ندارد. بلکه این احتمال وجود دارد که در رابطه های عاشقانه با فرد سوم، این هدایا را دریافت کرده باشد.

در این مقاله، به چند مورد از نشانه های خیانت مرد به زن اشاره کردیم. اما وجود این نشانه ها در مرد شما به معنای خیانت صد در صد نیست بلکه می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. بنابراین در صورت مشاهده هریک از این علائم با همسر خود گفتگو کرده و سعی در رفع سوءتفاهم ایجاد شده، داشته باشید. اما اگر همسرتان نتوانست برای رفتارهای خود دلیلی قانع کننده داشته باشد، احتمال خیانت وجود دارد.

سوالات متداول:

چگونه متوجه خیانت زن خود شوم؟

نشانه های خیانت در زنان متفاوت است. اما به طورکلی زنانی که خیانت می‌کنند، رفتارهای مشترکی از خود نشان می دهند. برای آگاهی از این نشانه های می‌توانید مقاله نشانه های خیانت زنان را مطالعه کنید.

با خیانت مرد خود چگونه برخورد کنیم؟

برخورد با خیانت مردان نیازمند کسب مهارت و آگاهی است. اگر از خیانت شوهر خود مطمئن هستید، در وهله اول، درصدد درمان خیانت برآیید. همچنین شما می‎توانید به مشاوره خیانت مراجعه کنید.

چرا شوهرم به من خیانت کرده است؟

خیانت مردان دلایل متفاوتی دارد که یکی از مهم ترین آن ها، عدم رضایت از رابطه عاطفی و رابطه جنسی است. شما برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید مقاله دلایل خیانت مردان متاهل را مطالعه فرمایید.

 

نظرات

- یک نظر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی - تماس با تلفن ثابت - بدون صفر

09353000102 (سراسری)

09353000102 (تهران)