راه های دلبری کردن از شوهر

11 راهکار جذاب برای دلبری کردن از شوهر

طنازی و دلبری زن برای شوهر، مهم ترین راه تسخیر ذهن و قلب مردان می‌باشد. دلبری کردن برای شوهر باعث استحکام رابطه زناشویی شما می‌شود. عشوه گری و لوند بودن زیبایی شما را چندین برابر کرده و رابطه شما را از حالت کسل کننده و یکنواخت خارج می‌کند.

عشوه گری یکی از راه های افزایش محبت بین زن و شوهر، است.  اما گاهی دیده می‌شود که بسیاری از خانم ها مخصوصا تازه عروس ها، ترفندهای دلبری کردن از همسر خود را بلد نیستند و یا هیچ ایده ای برای دلبری کردن از شوهر خود ندارند. پس اگر شما هم به دنبال ایده و یا راههای دلبری کردن برای شوهر هستید، به شما توصیه می‌کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید. ما در اینجا به برخی از این ترفندها می‌پردازیم.

شوخ طبع و بازیگوش باشید

یکی از مهم ترین راههای دلبری کردن، شوخ طبع و بازیگوش بودن است. تحقیقات نشان می‌دهد زنانی که بازی گوش و شوخ طبع هستند، بیشتر مورد توجه و محبت همسر خود قرار می‌گیرند و ازدواج های موفق تری دارند و در عوض زنان باهوش، جدی و عبوس کمتر مورد پسند مردان قرار می‌گیرند.

بنابراین خنده را به جز جدا ناپذیر خود تبدیل کنید. خنده، فریب دهنده ترین حالت چهره را دارد و ما روش های مختلفی برای لبخند زدن داریم اما بهترین خنده، خنده اصیل است. یعنی خنده ای که از ته دل باشد نه تصنعی و ظاهری. پس برای جذب مرد خود با او بخندید و شوخ طبع باشید.

برای همسرتان پیام های عاشقانه بفرستید

پیام های روز های اول نامزدی و یا ازدواجتان را به یاد دارید؟ احتمالا خیلی وقت است که پیام های عاشقانه شبیه آن روزها برای همسرتان نمی‌فرستید. الان اگر همسرتان در طول روز پیامی از شما دریافت کند، احتمال می دهد مثل همیشه می‌خواهید نکته ای را به او یادآور شوید و  یا باید لیست خرید های خانه را تهیه کند؟

اگر جوابتان بله است، پس همین الان گوشی تان را بردارید و دوباره مثل همان روزهای اول نامزدی برای شوهرتان پیام عاشقانه بنویسید و برای او دلبری کنید و به او بگویید که وقتی کنار شما نیست، چقدر دلتنگش می‌شوید و برای آمدنش لحظه شماری می‌کنید. از کلمات محبت آمیز استفاده کنید. گارد همسر خود را با شیطنت های زنانه از بین ببرید و او را بیش از قبل شیفته خود کنید. مطمئن باشید که همسرتان هم از رفتار شما استقبال می‌کند.

با ظاهری متفاوت شوهرتان را سوپرایز کنید

نقش ظاهر در دلبری کردن از شوهر
نقش ظاهر در دلبری کردن از شوهر

یکی از روش های دلبری کردن برای شوهر، پوشیدن لباس های خاص و تحریک کننده است. لباس های خاصتان را تنها برای اتاق خواب نگذارید، گاهی اوقات در طول روز در خانه هم آن ها را بپوشید تا همسرتان نتواند با دیدن شما مقاومت کند. برای دلبری کردن از همسر خود، لباس‌های دلفریب بپوشید تا اثر آن را با چشم خودتان ببینید.

همسرتان را نوازش کنید

هیچ ایرادی ندارد که همسرتان را نوازش کنید و یا اجازه نوازش به همسرتان را بدهید. به جذابیت های خودتان اطمینان کنید و شوهرتان را نوازش کنید تا احساسات او را تحریک شود. گاهی اوقات خوب است شما برای داشتن رابطه جنسی پیش قدم شوید و همیشه منتظر پیشنهاد همسرتان نمانید. این برای همسرتان جذاب است که بفهمد شما هم نسبت به او متمایل هستید و از داشتن رابطه جنسی با او خوشحال. بنابراین یکی از بهترین راههای دلبری کردن زن، بیان احساسات و تمایلات جنسی خود است.

از همسرتان تعریف کنید

تعریف کردن از همسر یکی از راهکارهای جذب همسر
تعریف کردن از همسر یکی از راه های جذب همسر

از جذابیت های فیزیکی همسرتان تعریف کنید. به او بگویید ” تو چقدر خوشتیپی” و یا ” تو خیلی خوش هیکل هستی”. شما می‌توانید برای اینکه به این تعریف ها رنگ و بوی خاصی بدهید، بر روی نقاط مثبت همسرتان تمرکز کنید تا تعریف هایتان خاص تر و دلنشین تر باشد. مثلا به او بگویید:

  • وقتی لباس جدیدت رو میپوشی، خیلی دلربا میشی.
  • شونه های پهنت، چقدر مردونه و جذابن.
  • دستات برای من جذابن.

از همسرتان بخواهید برای شما لباس انتخاب کند

برای دلبری کردن از همسر خود، صبح که از خواب بیدار می‌شوید از همسرتان بخواهید که لباس های روزتان را انتخاب کند. با ناز و عشوه پیش همسرتان بروید و به او بگویید دوست دارید لباسی را بپوشید که او برای شما انتخاب می‌کند. هر کدام از لباس هایتان را جلوی خود بگیرید، چرخی بزنید تا همسرتان یکی را انتخاب کند. مطمئن باشید با اینکار همسرتان تا پایان روز به شما فکر می‌کند. می‌توانید متقابلا هم اینکار را انجام دهید و شما هم لباس های شوهرتان را انتخاب کنید. مثلا به او بگویید که با پوشید لباس رنگ آبی چقدر جذاب تر می‌شود. بنابراین یکی از روش های دلبری کردن، پوشیدن لباس به سلیقه مردتان است. تازه شما با اینکار متوجه می‌شوید که همسرتان بیشتر از چه نوع پوششی خوشش می آید و می‌توانید طرز لباس پوشیدن خودتان را به سلیقه همسرتان نزدیک کنید.

بی هوا نیشگون بگیرید

یکی از موفق ترین فنون اثبات شده لوندی برای همسر، نیشگون گرفتن و شیطنت های جسمی است. سعی کنید در طول روز رابطه جسمیتان را بیشتر کنید. وقتی همسرتان با عجله آماده سرکار رفتن می‌شود، بی هوا از کمرش نیشگون بگیرید و به او چشمک بزنید. مثل فیلم ها وقتی که پشت میز ناهار خوری می‌نشینید پای خود را به پای همسرتان بمالید و با زیرکی بخندید. به شما اطمینان می‌دهیم با انجام اینکارها همسرتان شگفت زده می‌شود.

عشوه گری کنید و سپس محل را ترک کنید

برای خوشحال کردن همسر خود، کاری را انجام دهید که اصلا به فکر همسرتان هم نرسد. یک حرکت شیطنت آمیز و عشوه گرانه را تمرین کنید و گاهی اوقات آن را برای همسرتان انجام دهید. مثلا وقتی همسرتان مشغول مسواک زدن است، جلوی او بایستید و حرکات موزون انجام دهید و سپس با ناز محل را ترک کنید. این کار باعث می‌شود همسرتان شگفت زده شده و هوش از سرش بپرد.

همیشه در دسترس نباشید

رازهای دلبری کردن از همسر
رازهای دلبری کردن از همسر

اگر همسرتان به شما پیام داد، سریعا خودتان را به گوشی نرسانید تا در لحظه پاسخ دهید. 5 دقیقه صبر کنید و بعد جواب پیام را بفرستید. نگران نباشید، گاهی اوقات لازم است برای جذب مردان همیشه در دسترس آنها نباشید. در بعضی از مواقع مردان دوست دارند برای رسیدن به خواسته هایشان منتظر بمانند و یا ناز همسرشان را بکشند، پس همیشه خواسته‌ی آنان را در لحظه نپذیرید. بنابراین، یکی از روش های دلبری کردن، منتظرگذاشتن همسرتان است.

طنازانه صحبت کنید

برای دلبری کردن از شوهر، با صدای کلفت و خشن صحبت نکنید. خواسته ها و نیاز های خود را با صدایی نرم و مخملی بیان کنید. گاهی مثل یک کودک رفتار و صحبت کنید. اگر بتوانید این کار را به اندازه و درست انجام دهید، می‌توانید تا حد زیادی مرد خود را جذب کنید.

بیش از حد توجه نکنید

توجه بیش از حد، اشتباه در جذب شوهر
توجه بیش از حد، اشتباه در جذب شوهر

بر خلاف باور زنان، توجه بیش از حد به مردان باعث بیشتر علاقه مند شدن آنها به شما نمی‌شود. پس بیش از اندازه به آنها محبت نکنید چراکه ممکن است جواب معکوس داشته باشد. مردان زمانی به خود افتخار می‌کنند که بتوانند نیازهای همسرشان را برآورده کنند. اگر زنان تمام کارهای خود را به تنهایی انجام دهند باعث احساس ضعف در مردان می‌شود. پس هیچ گاه رفتار مادرانه با همسرتان نداشته باشید و اجازه دهید برخی از کارها را همسرتان انجام دهد.

سخن آخر

در پایان باید بدانید که روش های تحت تاثیر قرار دادن شوهرتان تا حد زیادی به شخصیت او بستگی دارد. یکی از بهترین راه هایی که می توانید شخصیت همسرتان را بشناسید این است است که تست های قبل ازدواج را پشت سر بگذرانید تا به شناخت کاملی از همسرتان برسید

سوالات متداول

می‌توان با نگاه از شوهر خود دلبری کرد؟

یکی از روش های دلبری کردن از همسر، نگاه های شیطنت آمیز و عاشقانه است. لطفا از تاثیر چشم ها غافل نشوید. هر ازگاهی به همسرتان نگاه محبت آمیز داشته باشید.

چرا باید از شوهرم دلبری کنم؟

با توجه به شرایط امروزه و ترویج ارتباط های نادرست میان زنان و مردان، اگر نیاز مرد در خانه تامین نشود، ممکن است در بیرون از خانه به دنبال آن بگردد. از طرفی برای اینکه رابطه شما از حالت کسل کننده و روزمرگی در بیاید، بهتر است کمی تنوع به خرج دهید.

از مضرات توجه بیش از اندازه به مردان چیست؟

اگر شما دائما برای همسرتان دلبری کنید و بیش از حد به او توجه کنید و او رادر عشق خود غرق کنید، کم کم مرد از توجه شما خسته شده و تمام کارهایتان را وظیفه می‌داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی - تماس با تلفن ثابت - بدون صفر

09353000102 (سراسری)

09353000102 (تهران)